Zatrudnianie pracowników z Ukrainy jest odpowiedzią na poszukiwanie zaangażowanego, wykwalifikowanego personelu nastawionego na sumienną realizację powierzonych zadań oraz adaptację kulturową przy jednoczesnej optymalizacji kosztów zatrudnienia.

Craft Hunt 24 bazując na zaawansowanej technologicznie aplikacji rekrutacyjnej posiada szeroką bazę danych aplikantów z Europy wschodniej zainteresowanych podjęciem pracy na terenie Polski w takich branżach jak: budownictwo, przemysł, rolnictwo, sadownictwo, transport, produkcja, usługi opiekuńcze, pomoc domowa oraz inne.

Nasi klienci cenią fachowość zespołu Craft Hunt 24 przy przeprowadzaniu procesu rekrutacyjnego oraz co jest kluczowe w dzisiejszych czasach natychmiastowe reagowanie na zwiększone zapotrzebowania kadrowe naszych partnerów. W przeciągu krótkiego okresu od zgłoszenia zapotrzebowania przedstawiamy profile kandydatów spełniających wymagane kryteria oraz gotowych do podjęcia pracy w Państwa firmie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy:

– Personal outsourcing czyli wynajem pracowników. Przy tym rozwiązaniu Craft Hunt 24 pozostaje pracodawcą personelu kierowanego do Twojej firmy. To my dbamy o wszystkie formalności rozliczeniowo-kadrowę oraz legalizację pobytu.

– Rekrutacje pracowników z Europy wschodniej.  Opierając się na zapotrzebowaniu zgłoszonym przez pracodawcę nasi rekruterzy wyselekcjonują najlepszych aplikantów spełniających kryteria dotyczące kwalifikacji i wymaganego doświadczenia. To pracodawca spośród przedstawionych kandydatur wybiera swojego przyszłego pracownika, a my wesprzemy go w dopełnieniu niezbędnych formalności. Rekrutację pracowników dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów.

4