Pomiarowiec Izolacji przemyslowej – termalnej

Published: 08.08.2017
Salary (Wynagrodzenie)
zaproponuj!
Vacancies (Osób)
1
Employer (Pracodawca)
Interselektie BV

Description

POMIAROWIEC IZOLACJI PRZEMYSLOWEJ - HOLANDIA

OPIS STANOWISKA:
• Okreslanie wymiarów mierzonych objektów ,rurociagów, kotlów, wentylatorów, zbiorników)
• Projektowanie i mierzenie nowych obiektów takich jak np. izolacja akustyczna.
• Praca na przyrzadach mierniczych i rysunkach szkieletowych, które sluza jako podstawa zautomatyzowanej produkcji w centrali w miejscu pracy
• Samodzielny wybór materialów i specyfikacji pracy
• Sluzenie rada i planami dot.zamówienia montazu
• Przestrzeganie zasad bezpieczenstwa na terenie obiektu

KONTAKT:

Tel: 0031 756 21 88 45

E-mail: agata@interselektie.nl

Zainteresowanych Panów/Panie prosimy o zlozenie Curicullum Vitae oraz skanów dokumentów droga mailowa.

Requirements (Wymagania)

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:
• Wyksztalcenie  techniczne- o profilu  przemyslowym lub akustycznym
• Certyfikat planisty izolacji przemyslowej
• Min. 5 lat doswiadczenia
• Umiejetnosc dokonywania pomiaru i przygotowania izolacji
• Komunikatywna  znajomosc  j.angielskiego  w mowie i pismie
• Certyfikat VCA oraz  ksiazeczke Personal Safety Logbook (green book)
• Umiejetnosc  integracji w nowym otoczeniu
• Prawo jazdy B,E

Conditions (Warunki)

OFERUJEMY:
• Umowa o prace w pelnym wymiarze czasu pracy.
• Wynagrodzenie - zaproponuj!!!
• Praca na dlugi okres czasu
• Zakwaterowanie  zorganizowane i oplacone przez pracodawce
• Mozliwosc  podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych biorac udzial w kursach organizowanych przez Interselektie BV
• Mila atmosfera, zgrany zespol zespol

Zastosuj
Drop files here browse files ...