(ID: 467) TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU – BELGIA

Published: 01.03.2018
Location
Salary (Wynagrodzenie)
do negocjacji
Start
od zaraz
Offer ID
467

Description

Belgijska firma poszukuje techników utrzymania ruchu do pracy w zakładzie recyklingu plastiku w rejonie: Flandria Zachodnia.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wymiana zużytych i zniszczonych elementów
  • montaż systemów chłodniczych lub grzewczych
  • inspekcja oraz wymiana olejów
  • testowanie oraz kontrola jakości elektronicznych sterowników
  • sprawdzanie oraz wymiana filtrów
  • konserwacja elementów maszyn
  • wymiana wkrętów wytłaczarki

null

Requirements (Wymagania)

  • min. 2 lata doświadczenia jako technik utrzymania ruchu
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • umiejętność naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wykształcenie kierunkowe (mechanik maszyn lub elektromechanik)
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność
  • gotowość do pracy w nadgodzinach

Conditions (Warunki)

  • długoterminowe zatrudnienie w oparciu o belgijską umowę o pracę
  • stawka do negocjacji (zależna od doświadczenia)
  • 38 godzin pracy/tydzień (praca 2-zmianowa)
  • możliwość nadgodzin (płatnych 150% stawki podstawowej)
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • zwrot kosztów dojazdu z Polski do Belgii (do 125 EUR)
Zastosuj
Drop files here browse files ...