(ID: 435) OPERATOR/PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ – BELGIA

Published: 13.11.2017
Location
Salary (Wynagrodzenie)
12,31-12,55 EUR/godzina brutto
Start
20.11.2017
Vacancies (Osób)
2
Offer ID
435

Description

Belgijska firma poszukuje operatorów/pracowników linii produkcyjnej do pracy w miejscowości Lommel.

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie poprawnej pracy maszyn/urządzeń
  • utrzymanie ciągłości procesu produkcji
  • kontrola jakości produktu
  • dbanie o prządek w miejscu pracy

null

Requirements (Wymagania)

  • własne auto - WYMÓG KONIECZNY
  • komunikatywna znajomość języka obcego (angielski/niemiecki/niderlandzki)

Conditions (Warunki)

  • belgijska umowa o pracę
  • stawka 12,31-12,55 EUR/godzina brutto
  • cotygodniowe wynagrodzenie
  • możliwa podwyżka po przepracowaniu 6 m-cy (13-14 EUR/godzina)
  • ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
  • zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju (płatne 50 EUR/tydzień)
  • płatna kilometrówka

Zastosuj
Drop files here browse files ...